top
logo

Корисні посилання

Державні установи

mon khouo ptou ptokh dsz

Освітні портали

ПедПРЕСА Інформаційно-комунікаційний портал системи освіти Харківської області  Файловий сервер ІКП СО

Портали

google24 mail.ru YouTube vkontakte24

Автопереклад

Ukrainian English French German Russian

Ліцей має таланти-2015. День 3

15 грудня 2015 року в актовій залі ліцею продовжився конкурс художньої самодіяльності для обдарованої, талановитої учнівської молоді «Ліцей має таланти». У третій день свої таланти демонстрували учні груп 21 ОКН, 15 АС, 35 АС. Вони читали вірші, співали пісні, продемонстрували класичні та сучасні танці. Були і оригінальні номери: танок з шаблями та виконання репу. Підтримати учасників прийшли одногрупники, класні керівники, майстри в/н.

"Ліцей має талант" "Ліцей має талант" "Ліцей має талант"
"Ліцей має талант" "Ліцей має талант" "Ліцей має талант"

next Більше фото на flickr flicr

Ліцей має таланти-2015. 2 день

10 грудня 2015 року в актовій залі ліцею продовжився конкурс художньої самодіяльності для обдарованої, талановитої учнівської молоді «Ліцей має таланти». У другий день свої таланти демонстрували учні груп 11 ОКН, 16 ССЕ, 31 ОКН. Вони читали вірші, співали пісні, продемонстрували класичні та сучасні танці.
Підтримати учасників прийшли одногрупники, класні керівники, майстри в/н.

Ліцей має таланти Ліцей має таланти Ліцей має таланти

next Більше фото на flickr flicr

 

Ліцей має таланти-2015. Група 19 К

7 грудня 2015 року в актовій залі ліцею розпочався конкурс художньої самодіяльності «Ліцей має таланти». Мета конкурсу – розкрити творчі здібності учнів, залучити їх до занять в гуртках художньої самодіяльності, навчити розуміти, любити і цінувати мистецтво.
У перший день свої таланти демонстрували учні групи 19 К, які представили різні жанри: вірші, пісні, танці, гумористичні сценки.
В залі байдужих не було. Глядачі, вболівальники підтримували своїх учасників гучними оплесками. Конкурс показав, що в нашому ліцеї дійсно вчиться багато талановитої молоді.

Ліцей має таланти-2015. Група 19 К Ліцей має таланти-2015. Група 19 К Ліцей має таланти-2015. Група 19 К Ліцей має таланти-2015. Група 19 К Ліцей має таланти-2015. Група 19 К Ліцей має таланти-2015. Група 19 К

next Більше фото на flickr flicr

Гурток художньої самодіяльності працює і влітку

Незабаром випускний – 2015. До нього готуються як учні, так і педагогічні працівники. Вокальний гурт репетирує музичні вітання для випускників. Жіночий колектив виконує веселі та жартівливі пісні.

Худсамодіяльність Худсамодіяльність Худсамодіяльність

Світ наших вражень і сподівань…

Наші здібності і обдарованість – це дар Божий, його подарунок. А, якщо до них докласти завзятість, характер, працьовитість і системність, то напевно, вийде чудовий мікс під назвою Талант.
У Красноградському професійному ліцеї навчається саме така талановита дівчина – Оля Видюк, для якої музика і вокал стали не просто захопленням, а сенсом життя, можливістю реалізації себе, як у творчій, так і в громадянській позиції. Її голос може бути ніжним і колисковим, коли вона співає лірику Тіни Кароль; глибоким і надривним, несучим вище неба по емоціям і внутрішньому посилу, коли зі сцени звучать рокові композиції Вакарчука, Шевчука, Земфіри і групи Бумбокс; проникливим і чарівним, коли дзвінким водоспадом ллється з її вуст українська народна пісня. І завжди чистим, ідеальним і професійним.
Оля беззастережно погодилася взяти участь в обласному конкурсі «Учень року – 2015», і, ставши лауреатом його заочного етапу, вийшла у фінал, де в номінації «Вокал» стала переможцем. Гостинно і тепло приймав конкурс ЦПТО № 2. Хочеться висловити слова подяки за чудову атмосферу співробітництва, перш за все, а не тільки конкурсного суперництва, директору Амирбекову Геннадію Джамалдиновичу і всім співробітникам його колективу, хто забезпечував супровід проекту.
За кожною творчою подією стоїть команда. Команда, яка спочатку виношує проект, потім позначає алгоритм його втілення в життя, а в підсумку – представляє його на суд громадськості. Бронскова Олена Володимирівна створила таку команду, очолила її, і в результаті продемонструвала, насамперед, унікальні здібності дітей, які належать до талановитої плеяди представників професійно-технічної освіти Харківської області. І ми пишаємося тим, що стали частинкою цієї яскравої події в історичному літописі сьогодення Харківщини.

Видюк Ольга, «Талант профтехосвіти» - вокальний жанр Видюк Ольга, «Талант профтехосвіти» - вокальний жанр Видюк Ольга, «Талант профтехосвіти» - вокальний жанр

Концерт «Незалежна, вільна, творча – свята Україна!»

9 квітня 2015 року у ліцеї відбувся ІІІ етап обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності під девізом «Незалежна, вільна, творча – свята Україна!». На концерті були представлені хоровий спів, ансамблі учнівського колективу та педагогічних працівників, естрадний спів. Дівчата і хлопці співали пісні про Україну, кохання, долю жінки. Учні показували сценки, епізоди виступу КВК, уривок із комедії «Кайдашева сім’я», демонстрували танцювальні та акробатичні номери. На завершення концерту, усі учасники вийшли на сцену на заспівали славетну «Червону руту».

Худсамодіяльність Худсамодіяльність-2015 Худсамодіяльність-2015 Худсамодіяльність Худсамодіяльність Худсамодіяльність Худсамодіяльність Худсамодіяльність Худсамодіяльність-2015

next Більше фото на flickr flicr

До конкурсу художньої самодіяльності-2015 готові

Незабаром кращі солісти ліцею візьмуть участь в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності - 2015. Вже знайдено мінусовки вмвчено слова - учні готові до змагань.

Підготовка до конкурсу огляду Підготовка до конкурсу огляду Підготовка до конкурсу огляду

«Весняні дзвіночки-2015» підкорюють серця!

25 березня 2015 року зала районного будинку культури наповнилася шквалом аплодисментів, які переходили в овації. “Браво!” — вигукувала публіка, зачарована дивовижним переливами юних голосів. Захоплення слухачів було абсолютно зрозумілим, адже учасники районного туру ХІХ обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості “Весняні дзвіночки ”продемонстрували високий рівень майстерності.
Близько 150 чоловік – вихованців школи естетичного виховання, районного центру дитячої та юнацької творчості, районного центру позашкільної освіти, студентів ВНЗ І-ІІ р. а. та професійного ліцею змагалися у номінаціях «Вокал», «Хореографія» та «Вокальні ансамблі» у трьох вікових категоріях. Ліцей представили Ольга Видюк (30 ШЛПМ) та Світлана Волкова (11 ОКН).

Весняні дзвіночки-2015 Весняні дзвіночки Весняні дзвіночки

21 ОКН має таланти - 2014

«Ще Григорій Сковорода учив пізнавати свій народ і в ньому самого себе. Протягом багатьох століть український народ боровся за свою незалежність, культуру, право бути народом. І рідне слово та народна пісня не дали йому загинути. Пісні донесли до нас із сивої давнини культуру і самобутність наших пращурів. Все життя українця: від колиски і до самої смерті супроводжується піснею. Такі вже ми є: співаємо у великій печалі і в годину душевного піднесення, бо українська пісня – ніжна, лірична, весела, жартівлива, сумна – вона викликає в душі людській найскладніші, найглибші почуття і прагнення всього, що є кращого в людині, що підносить її до вершини людської гідності, до людяності, до творчості. Тому саме красою української пісні зачарувала гостей Яремко Марина. В її виконанні прозвучала ніжна та лірична «Сіла птаха» та патріотична «Козачка». А ведучі Янчук Аліна та Семеніхін Максим декламували різноманітні вірші та розповідали дотепні жарти. Отже, нами доведено, що 21 ОКН дійсно має Талантів :-)

21 ОКН має таланти Ліцей має таланти Ліцей має таланти

Концерт до Дня працівника освіти 2014 р.

Концерт до Дня вчителя

Один з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами ще зі шкільних часів - День вчителя. 2 жовтня 2014 року в актовій залі ліцею відбувся концерт до Дня працівника освіти. Ми також приєднуємося до привітань на адресу всіх вчителів та педагогів, бажаємо їм міцного і непохитного здоров’я, трепетного ставлення їх учнів і найкращих успіхів у будь-якому освітньому процесі до якого нас приводить наше багатогранне життя!

Святковий концерт Святковий концерт Святковий концерт Святковий концерт Святковий концерт Святковий концерт Святковий концерт Святковий концерт Святковий концерт Святковий концерт Святковий концерт Святковий концерт

Календар новин

<< < травня 2022 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

bottom

© Красноградський професійний ліцей