top
logo

Корисні посилання

Державні установи

mon khouo ptou ptokh dsz

Освітні портали

ПедПРЕСА Інформаційно-комунікаційний портал системи освіти Харківської області  Файловий сервер ІКП СО

Портали

google24 mail.ru YouTube vkontakte24

Автопереклад

Ukrainian English French German Russian

Вимоги до професії штукатура

Штукатур повинен бути цілком здоровим, не схильним до застуд, мати гарний зір, надійний вестибулярний та опорно - руховий апарат, не боятися висоти, не страждати на хвороби , пов'язані з втратою свідомості, шкірні захворювання, особливо кистей рук.

Якість та продуктивність праці штукатура багато в чому залежать від стану та розвитку його зорових і рухових органів. Оздоблення здійснюється в умовах постійного зорового контролю.

Добре розвинений окомір допомагає штукатуру доцільно розподіляти розчин на поверхні, визначати товщину накладання його шару.

Не менш важливим є розвинена загальна координація рухів тіла та відчуття рівноваги, наявність яких забезпечує високу якість виконання штукатурних робіт на стіні та стелі на висоті.

Професійно важливою якістю штукатура є витривалість до значних фізичних навантажень. Хто обирає для себе професію штукатура, слід пам'ятати : вона вимагає доброї фізичної підготовки та здатності долати навантаження на різні органи і частини тіла.

Щоб досягти високої якості штукатурних робіт особливо при оздобленні кутів або складних профілів поверхні, представнику цієї професії потрібно докласти чимало зусиль. Йому мають бути притаманні витриманість, наполегливість та терпіння.

Штукатур — шановний член гільдії будівничих. Він вміє поважати працю тих, хто працював на об'єкті будівництва до нього, і тих, хто працюватиме після. Тому і до результатів власної праці його ставлення завжди відповідальне. Досягається ж воно завдяки таким морально — діловим чеснотам, як уважність, акуратність, ретельність та вміння працювати у колективі.

Маляр повинен бути цілком здоровим, не схильним до застуд, мати гарний зір, надійний вестибулярний та опорно — руховий апарат, не боятися висоти, не страждати на хвороби , пов'язані з втратою свідомості, шкірні захворювання, особливо кистей рук. Робота маляра приваблює врівноважених небалакучих людей, які мають виражену цікавість до будівництва та техніки, кому до смаку оздоблювати споруди і приміщення фарбами, сумішами та шпалерами.

Професія лицювальника — плиточника вимагає від робітника правильного окоміру , гарного естетичного смаку, відсутності дальтонізму, розвиненого уявлення, наочно — дійового мислення, доброї координації та точності рухів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Календар новин

<< < квітня 2012 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

bottom

© Красноградський професійний ліцей