top
logo

Корисні посилання

Державні установи

mon khouo ptou ptokh dsz

Освітні портали

ПедПРЕСА Інформаційно-комунікаційний портал системи освіти Харківської області  Файловий сервер ІКП СО

Портали

google24 mail.ru YouTube vkontakte24

Автопереклад

Ukrainian English French German Russian

Липковатівський аграрний коледж запрошує на навчання

27 січня 2015 року представнии Липковатівського аграрного коледжу провели профорієнтаційну бесіду з учнями групи 31 ОКН, на якій розповіли про умови вступу до коледжу. Майбутні випускники ліцею ознайомилися з рекламними листівками та отримали вичерпну відповідь щодо умов вступу у 2016 році.

31 ОКН 31 ОКН 31 ОКН

День відкритих дверей - 2015 радо зустрічає гостей

9 квітня 2015 року у ліцеї було проведено традиційне свято – День відкритих дверей. На цей захід були запрошені учні та вчителі шкіл 9 та 11 класів – майбутні абітурієнти. Гості змогли познайомитися з умовами навчання та відпочинку в ліцеї. Викладачі та майстри виробничого навчання проводили екскурсії навчальним закладом, де знайомили запрошених учнів та їх батьків з навчально-матеріальною базою, професіями, які можна здобути в ліцеї. А учні ліцею надавали вичерпну інформацію щодо правил вступу. Потенційні учні Харківського професійного будівельного ліцею відвідали навчальні майстерні, кабінети, завітали до спортивної зали, де ознайомитися з виставкою декоративно-прикладної та технічної творчості учнів.
Усього відвідали захід 460 учнів з 15 шкіл Красноградського та прилеглих районів.

День відкритих дверей День відкритих дверей День відкритих дверей

Профорієнтація-2015. Хрестищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

30 березня 2015 року майстер в/н В. М. Титова завітала до учнів випускних класів Хрестищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Красноградської районної державної адміністрації, де провела профорієнтаційну роботу, познайомила учнів із можливостями вступу до Красноградського професійного ліцею та запросила на день відкритих дверей, який відбудеться 9 квітня 2015 року.

Профорієнтація - Хрестище Профорієнтація - Хрестище Профорієнтація - Хрестище

Професія твоєї мрії - 2015

Під такою назвою з ініціативи районного центру зайнятості, 10 березня, у фойє РБК відбувся традиційний захід із профорієнтації молоді. До участі у ньому запросили старшокласників і студентів навчальних закладів Красноградщини, також молодих людей зі статусом безробітних і вимушених мігрантів із зони АТО.
На ярмарку професій були представлені 14 вишів Харкова, місцеві медичний і педагогічний коледжі, технікум механізації сільського господарства ім. Ф. Я. Тимошенка та профліцей.
Відвідувачі мали нагоду поспілкуватися з представниками закладів освіти і отримати інформаційні брошури з питань вступу до них.

2015-3-10 Профорієнтація 2015-3-10 Профорієнтація 2015-3-10 Профорієнтація 2015-3-10 Профорієнтація

ХІПТ запрошує на навчання у 2015 році

Харківський індустріально-педагогічний технікум запрошує на навчання у 2015 році

Докладніше...

Профорієнтація-2015. Петрівський НВК

12 лютого 2015 року майстер в/н А. С. Калантай завітала до учнів випускних класів Петрівського НВК. Вона провела профорієнтаційну роботу, познайомила учнів із можливостями вступу до Красноградського професійного ліцею, провела анкетування та запросила день відкритих дверей, який відбудеться 9 квітня 2015 року.

Профорієнтація у Петрівці Профорієнтація у Петрівці Профорієнтація у Петрівці

Профорієнтація-2015. Гімназія «Гранд»

10 лютого 2015 року викладач О. М. Яковлева та майстер в/н А. С. Калантай завітала до учнів випускних класів Красноградської гімназії «Гранд». Вони провели профорієнтаційну роботу, познайомили учнів із можливостями вступу до Красноградського професійного ліцею та запросили на день відкритих дверей, який відбудеться 9 квітня 2015 року.

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ ПРОФОРІЄНТАЦІЯ ПРОФОРІЄНТАЦІЯ

Профорієнтація-2015. Комінтернівська ЗОШ

29 січня 2015 року майстер в/н ліцею В. І. Боровський здійснив профорієнтаційний виїзд та відвідав Комінтернівську ЗОШ 1-3 ступенів, де познайомив учнів із можливостями вступу до Красноградського професійного ліцею, провів анкетування та повідомив про професії, які можна здобути у ліцеї.

Профорієнтація-2015 Профорієнтація-2015 Профорієнтація-2015

З умовами вступу до педколеджу ознайомлені

27 січня 2015 року представнии Красноградського коледжу Комунального закладу "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" Харківської обласної ради провели профорієнтаційну бесіду з учнями групи 31 ОКН, на якій розповіли про умови вступу до красноградського педколеджу. Майбутні випускники ліцею ознайомилися з рекламними листівками та отримали вичерпну відповідь щодо умов вступу у 2015 році.

Профорієнтація - педучилище Профорієнтація - педучилище

Профорієнтація-2015. Ланнівська ЗОШ

16 січня 2015 року майстер в/н ліцею В. І. Боровський здійснив профорієнтаційний виїзд у Ланнівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Карлівської районної ради Полтавської області. Він познайомив учнів із можливостями вступу до Красноградського професійного ліцею, провів анкетування та повідомив про професії, які можна здобути у ліцеї.

Профорієнтація-2015 Профорієнтація-2015 Профорієнтація-2015

Профорієнтаційний захід «Молодий професіонал-2014»

9 грудня 2014 року, в рамках проведення Всеукраїнської декади зайнятості у Харківській області, на базі Красноградського професійного ліцею районний центр зайнятості провів масовий інформаційно-просвітницький профорієнтаційний захід «Молодий професіонал».
Учні випускних груп ознайомилися зі станом ринку праці в регіоні, професіями, що користуються попитом, вакансіями у районі та області.
Також було проведену презентації підприємств Красноградського району: ТОВ «Красноградська овочева фабрика, ТОВ «Агрофірма «Пісчанська», ДП «Дослідне господарство «Красноградське» на яких можливе проходження стажування.
За ініціативи Харківського обласного центру зайнятості в заході взяли участь представники вищих навчальних закладів м. Харкова, які ознайомили присутніх з умовами вступу у новому навчальному році та подальшими перспективами працевлаштування за робітничими професіями. Учні активно спілкувалися з викладачами  Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва, Харківського  національного університету внутрішніх справ, Харківського  національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова, Житлово-комунального технікуму Харківського національного університету міського господарства, Харківського коледжу текстилю та дизайну, Харківського  коледжу Державного університету телекомунікації, Харківського автодорожнього технікуму, Харківського індустріально-педагогічного технікуму.

 

Профорієнтація Профорієнтація Профорієнтація

 

Календар новин

<< < липня 2022 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

bottom

© Красноградський професійний ліцей