top
logo

Корисні посилання

Державні установи

mon khouo ptou ptokh dsz

Освітні портали

ПедПРЕСА Інформаційно-комунікаційний портал системи освіти Харківської області  Файловий сервер ІКП СО

Портали

google24 mail.ru YouTube vkontakte24

Автопереклад

Ukrainian English French German Russian

Статут Красноградського професійного ліцею

next Переглянути/завантажити >>

Символіка Красноградського професійного ліцею

Красноградський професійний ліцей має свою символіку – герб та гімн.

Герб ліцею – офіційна емблема, на якій зображені робітничі професії: кухар; монтажник санітарно-технічних систем і устаткування; електрозварник ручного зварювання; маляр; штукатур; лицювальник – плиточник; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар-ремонтник сільськогосподарського обладнання; оператор комп’ютерного набору; секретар керівника.

Детальніше...

Ліцензії Красноградського професійного ліцею

Ліцензія Додаток до ліцензії Додаток до ліцензії

Уніфікований паспорт музею

Музейна кімната Код музею: 028-2011

I. Повна назва музею: музей історії, творчості та мистецтва ліцею

II. Профіль музею: історично - мистецький

III. Форма власності: державна

IV. Засновник, власник: Красноградський професійний ліцей

 

Детальніше...

Адреса

63301,
Україна,
Харківська область,
м. Красноград,
вул. Московська, 45а.

Тел.: [05744]-73221

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Від автовокзалу прямує маршрутка №1 до зупинки 3 м/р

Детальніше...

Історія виникнення та діяльність навчального закладу

Красноградський професійний ліцей - це державний професійно - технічний навчальний заклад другого атестаційного рівня, який забезпечує реалізацію права громадян на здобуття професійно-технічної та повної загальної освіти. Ліцей здійснює підготовку робітників відповідного рівня кваліфікації з числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів на основі базової загальної середньої освіти чи повної загальної середньої освіти, а також підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників та незайнятого населення.

Детальніше...

Загальна інформація про ліцей

Герб Красноградський професійний ліцей — це державний професійно-технічний навчальний заклад другого атестаційного рівня і забезпечує реалізацію права громадян на здобуття професійно-технічної та повної загальної середньої освіти. Ліцей здійснює підготовку робітників високого рівня кваліфікації з числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів на основі базової загальної середньої освіти чи повної загальної середньої освіти, а також підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників та незайнятого населення.

Ліцей створено шляхом реорганізації професійно-технічного училища № 28 міста Краснограда.

Красноградське міське професійно-технічне училище № 28 почало свою діяльність згідно з наказом Харківського обласного управління професійно-технічної освіти 1966 року на базі пересувної механізованої колони № 2 тресту “Лозівсільбуд” з безпосереднім підпорядкуванням Харківському обласному управлінню профтехосвіти.

Основною функцією училища була підготовка спеціалістів будівельних професій для будівельної промисловості республіки.
Зараз у ліцеї створено всі умови для успішного навчання, проживання та відпочинку учнів. Комплекс ліцею розміщений на площі 2,7 га і має у своєму складі триповерховий корпус з навчальним кабінетами, лабораторіями, спортивною залою; чотириповерховий гуртожиток, у якому розміщені актова зала, бібліотека з читальною залою, навчальні кабінети та майстерні, їдальня.

Для проведення виробничого навчання до складу комплексу входять навчально-виробничі майстерні. Комплексна забудова відповідає вимогам для якісного навчання, навчально-виробничої діяльності, проведення виховних і позакласних заходів, організації харчування та побуту учнів.
Ліцей має право на проведення освітньої діяльності, пов’язаної з наданням повної загальної середньої освіти та первинної професійної підготовки,перепідготовки, професійно-технічного навчання кваліфікованих робітників з професій, які відповідають наказам Державного класифікатора професій.

Педагогічним та учнівським колективами ліцею проведена певна робота по підготовці до участі в обласній виставці технічної творчості, яка проходила під гаслом : “Збережемо пам'ять про подвиг”. У результаті ліцей зайняв І місце серед позаміських ПТНЗ області.

Колектив ліцею постійно бере участь в усіх громадських заходах міста. Адміністрація навчального закладу за здобутки по благоустрою міста в 2004-2005 навчальному році була нагороджена грамотою Красноградської міської ради, за добросовісну підготовку майбутніх кваліфікованих робітників адміністрація ліцею неодноразово отримувала листи-подяки від ведучих підприємств.

Дирекцією здійснюється робота із соціального захисту підлітків, дотримання їх прав і свобод, надається посильна матеріальна підтримка цій категорії учнів.

Календар новин

<< < травня 2022 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

bottom

© Красноградський професійний ліцей