top
logo

Корисні посилання

Державні установи

mon khouo ptou ptokh dsz

Освітні портали

ПедПРЕСА Інформаційно-комунікаційний портал системи освіти Харківської області  Файловий сервер ІКП СО

Портали

google24 mail.ru YouTube vkontakte24

Автопереклад

Ukrainian English French German Russian

Переваги професії ОКН

Характерною рисою сучасного етапу науково-технічного розвитку є комп'ютеризація найрізноманітніших сфер людської діяльності. Ми стали свідками інформаційного "зриву", коли людський мозок вже не міг впоратися з потоком інформації. І дуже важливу роль почали відігравати комп'ютери, саме на них були перекладені деякі функції людського мозку щодо збереження і опрацювання значної частини інформації. Комп'ютер володіє практично невичерпаними можливостями зберігати інформацію, дозволяючи швидко знаходити її в пам'яті. Цей аспект використання комп'ютера називають інформаційним пошуком.

За допомогою комп'ютера можна також підбирати зачіску та косметику до обличчя.

Неможливо не сказати і про те, що комп'ютери все більше використовуються у побуті. Вже сьогодні широко розповсюджені персональні (домашні) комп'ютери (ПК). Широке розповсюдження домашніх комп'ютерів відкриває нові перспективи. Можна уявити собі що буде, коли всі домашні комп'ютери підключити до обчислювальних мереж банків, магазинів тощо. Тоді окрема частина нашого життя опиниться під управлінням і контролем програмного забезпечення мереж: домашній комп'ютер буде проводити фінансові розрахунки і вести домашнє господарство, займатися питаннями страхування і планування, надаючи господарю ненав'язливі рекомендації з приводу найбільш невідкладних витрат, або ж забороняти незаплановані витрати.

На даний час комп'ютери все ширше використовують в освіті. В цій сфері вони застосовуються в адміністративних навчальних, дослідницьких цілях, однак особлива увага щодо застосування комп'ютера в освіті приділяється як засобу навчання.

Останнім часом популярними стали «електронні класи» де викладачі і учні спілкуються і обмінюються інформацією через обчислювальну мережу, таким же чином вони звертаються до електронних бібліотек.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Календар новин

<< < травня 2012 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

bottom

© Красноградський професійний ліцей