top
logo

Корисні посилання

Державні установи

mon khouo ptou ptokh dsz

Освітні портали

ПедПРЕСА Інформаційно-комунікаційний портал системи освіти Харківської області  Файловий сервер ІКП СО

Портали

google24 mail.ru YouTube vkontakte24

Автопереклад

Ukrainian English French German Russian

Історія виникнення професії ССЕ

До початку 20-го століття централізованими системами водопостачання були облаштовані тільки 215 міст та робітничих селищ Росії. Каналізація, теплофікація населених пунктів та будівель мали ще меншу ступінь розвитку.

З 1920 року в нашій країні розпочалися роботи по відновленню та розвитку водопроводу та каналізації.

На початку 20-го століття використання води становило 12 – 30 літрів на людину за добу. В теперішній час використання води зросло майже в 20 разів. Норма використання води зростає за рахунок збільшення потреб населення та для забезпечення потреб промисловості.

Паралельно з водопостачанням розвиваються каналізація, опалення та гаряче водопостачання, що є основою підвищення житлового рівня людства. Санітарно-технічне та інженерне обладнання покращує умови праці, побуту та відпочинку громадян.

Таким чином, важливою передумовою ефективного та вмілого використання санітарно-технічних систем та устаткування є підготовка висококваліфікованих робітників з монтажу, пуску, налагодження, експлуатації та ремонту санітарно-технічного господарства. Великий обсяг робіт з монтажу санітарно-технічних систем і устаткування, удосконалення технічного оснащення господарств об’єктивно вимагають збільшення чисельності кваліфікованих працівників, що знають специфіку роботи з санітарно-технічним устаткуванням.

Зварювання надійний та економічний спосіб нероз’ємного з’єднання деталей машин, конструкцій та споруд. Перші прості методи зварювання застосовувались в V тисячолітті до н.е. в районах Єгипту та Ірану. Зварювали в основному деталі з міді, які розігрівали і потім здавлювали.

Нові способи з’єднання металів з’явились у зв’язку з відкриттям у 1802 році електричного дугового розряду.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Календар новин

<< < квітня 2012 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

bottom

© Красноградський професійний ліцей