top
logo

Корисні посилання

Державні установи

mon khouo ptou ptokh dsz

Освітні портали

ПедПРЕСА Інформаційно-комунікаційний портал системи освіти Харківської області  Файловий сервер ІКП СО

Портали

google24 mail.ru YouTube vkontakte24

Автопереклад

Ukrainian English French German Russian

Кваліфікаційна характеристика електрозварника ручного зварювання

професія: електрозварник ручного зварювання.
Код професії: 7212.2
Кваліфікація:  2-й розряд
ЗАВДАННЯ ТА ОБОВ’ЯЗКИ. Виконує ручне дугове та плазмове зварювання простих деталей, вузлів та конструкцій з вуглецевих сталей у нижньому та вертикальному положеннях зварного шва, наплавлення простих (невідповідальних) деталей. Виконує нагрівання виробів та деталей перед зварюванням; прихватку деталей виробів та конструкцій в усіх просторових положеннях зварного шва. Читає прості креслення.
ПОВИНЕН ЗНАТИ: принцип дії електрозварювальних машин та апаратів дугового зварювання змінного й постійного струму, що застосовуються у роботі; правила обслуговування електрозварювальних апаратів; види зварювальних з’єднань та швів; підготовлення кромок виробів для зварювання; типи оброблення та позначення зварних швів на кресленнях; основні властивості електродів, металу та сплавів, що зварюються; призначення й умови застосування контрольно – вимірювальних приладів; причини виникнення дефектів та способи запобігання їм.
КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ. Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.
ПРИКЛАДИ РОБІТ. Прихватка конструкцій, виробів у всіх просторових положеннях зварного шва під керівництвом електрозварника вищої категорії. Механізоване зварювання невідповідальних фундаментів, дрібних вузлів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Календар новин

<< < травня 2011 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

bottom

© Красноградський професійний ліцей