top
logo

Корисні посилання

Державні установи

mon khouo ptou ptokh dsz

Освітні портали

ПедПРЕСА Інформаційно-комунікаційний портал системи освіти Харківської області  Файловий сервер ІКП СО

Портали

google24 mail.ru YouTube vkontakte24

Автопереклад

Ukrainian English French German Russian

травня 2015

18 травня 2015

Європа – наше майбутнє

Щоб стати європейською державою, Україні необхідний європейський рівень політичного та екологічного розвитку, котрий дозволить їй інтегрувати в Європу як повноправному партнеру. Але щоб не чекати, що хтось за нас все це зробить, нам необхідно знати все про Європейський Союз вже сьогодні. Тому в читальній залі нашої бібліотеки діє інформаційна виставка «Європа – наше майбутнє». На ній представлені інформаційні листи, методичні розробки для проведення заходів по темі, вікторини.

Експозиція Експозиція

Read more

Додаток до річного плану закупівель на 2015 рік від 12 травня 2015 р. № 8

Затверджений рішенням комітету з конкурсних торгів від 12 травня 2015 року №8

next Переглянути/завантажити >>

Read more

15 травня 2015

День Європи завітав до ліцею

15 травня в Красноградському професійному ліцеї був проведений урок, присвячений європейській інтеграції до Дня Європи.
Під час уроку викладачі допомогли учням з`ясувати, що таке «інтеграція» та «інтеграційні процеси», визначити суть інтеграційних стосунків України з європейськими державами.
Учні вчилися аналізувати, порівнювати події та явища європейського світу, надзвичайну співпрацю України у глобальному міжнародному просторі.

День Європи День Європи День Європи

Read more

Світ наших вражень і сподівань…

Наші здібності і обдарованість – це дар Божий, його подарунок. А, якщо до них докласти завзятість, характер, працьовитість і системність, то напевно, вийде чудовий мікс під назвою Талант.
У Красноградському професійному ліцеї навчається саме така талановита дівчина – Оля Видюк, для якої музика і вокал стали не просто захопленням, а сенсом життя, можливістю реалізації себе, як у творчій, так і в громадянській позиції. Її голос може бути ніжним і колисковим, коли вона співає лірику Тіни Кароль; глибоким і надривним, несучим вище неба по емоціям і внутрішньому посилу, коли зі сцени звучать рокові композиції Вакарчука, Шевчука, Земфіри і групи Бумбокс; проникливим і чарівним, коли дзвінким водоспадом ллється з її вуст українська народна пісня. І завжди чистим, ідеальним і професійним.
Оля беззастережно погодилася взяти участь в обласному конкурсі «Учень року – 2015», і, ставши лауреатом його заочного етапу, вийшла у фінал, де в номінації «Вокал» стала переможцем. Гостинно і тепло приймав конкурс ЦПТО № 2. Хочеться висловити слова подяки за чудову атмосферу співробітництва, перш за все, а не тільки конкурсного суперництва, директору Амирбекову Геннадію Джамалдиновичу і всім співробітникам його колективу, хто забезпечував супровід проекту.
За кожною творчою подією стоїть команда. Команда, яка спочатку виношує проект, потім позначає алгоритм його втілення в життя, а в підсумку – представляє його на суд громадськості. Бронскова Олена Володимирівна створила таку команду, очолила її, і в результаті продемонструвала, насамперед, унікальні здібності дітей, які належать до талановитої плеяди представників професійно-технічної освіти Харківської області. І ми пишаємося тим, що стали частинкою цієї яскравої події в історичному літописі сьогодення Харківщини.

Видюк Ольга, «Талант профтехосвіти» - вокальний жанр Видюк Ольга, «Талант профтехосвіти» - вокальний жанр Видюк Ольга, «Талант профтехосвіти» - вокальний жанр

Read more

14 травня 2015

Тиждень планування сім’ї - 2015

Тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я проходить у нашій державі кожної весни задля привернення уваги українців до питань збереження власного здоров’я та народження бажаних і здорових дітей. Цього року тиждень відзначався з 11-го по 17-те травня. В рамках даного тижня соціально-психологічною службою ліцею було організовано та проведено засідання круглого столу на тему: «Здорова мати, здорова дитина-щаслива родина». Активну участь в заході взяли дівчата 21 ОКН та 10 ШЛПМ груп.

Тиждень планування сім’ї Тиждень планування сім’ї Тиждень планування сім’ї

Read more

12 травня 2015

08 травня 2015

Ніколи знову

Вітання ветеранів, спогади про вогненні сорокові, вшанування жертв воєнного лихоліття та концерт… 8 травня 2015 року у районному Будинку культури відбувся тематичний захід, присвячений Дню пам’яті та примирення в Україні й 70-річчю Великої Перемоги.
У РБК зібралися мешканці міста, студенти місцевих вишів і учні загальноосвітніх навчальних закладів, представники місцевої влади. Головними гостями заходу стали ветерани Другої світової. Святкове дійство розпочалося з виконання державного Гімну України.
Сумним набатом у серцях глядачів відгукнулася хвилина мовчання, якою традиційно вшанували пам’ять жерт війни. Наостанок делегація школярів, які приймали участь у святі, вирушила до пам’ятних місць Другої світової війни Краснограда, аби покласти квіти.

Ніколи знову Ніколи знову

Read more

07 травня 2015

«Ви крок за кроком наближали переможну мить»

Саме таку назву мав захід, який відбувся восьмого травня в День пам’яті та примирення у Красноградському краєзнавчому музеї ім. П.Д.Мартиновича. Тематична лекція про воєнні часи була проведена для студентів та учнів навчальних закладів району.
Серед присутніх у залі були ветерани війни, ті хто пройшов через пекло воєнного лихоліття та дожив до сьогоднішнього дня.
Відвідав захід і перший заступник голови Красноградської райдержадміністрації Олександр Клочков, який звертаючись до присутніх наголосив на тому, що ми не маємо права забувати про ту страшну війну та дорогу ціну яку заплатили люди за перемогу.

Вииховний захід у музеї Вииховний захід у музеї Вииховний захід у музеї

Read more

06 травня 2015

Туристичний похід - 2015

6 травня 2015 року учні груп 20 ШЛПМ та 25 АС здійснили туристичний похід до річки Берестової. Їх супроводжували майстри виробничого навчання, викладач фізичної культури С. Г. Набока, керівник фізичного виховання В. В. Кравченко. Під час заходу були проведені веселі та цікаві конкурси. Учні приготували багаття, зварили смачний обід та накормили один одного.

За підсумками змагань перемогли учні 25 АС, які і були нагороджені солодкими призами.

Туризм 20 та 25 Туризм 20 та 25 Туризм 20 та 25
Туризм 20 та 25 Туризм 20 та 25 Туризм 20 та 25

Read more

05 травня 2015

Мужність і відвага крізь покоління

Хай пісня лине в синь небес крилато,
У мирне небо хай зліта салют!
День Перемоги – це найкраще свято
І на землі хай в мирі всі живуть.

Тече ріка часу. Минуло вже більше півстоліття з того незабутнього й страшного дня, коли в наші двері вдерлася війна. Багато води витекло з того часу. Поросли окопи, пропади згарища, виросло нове покоління. Але є пам’ять… Цикл тематичних виставок «Мужність і відвага крізь покоління», «Забуттю не підлягає: Хроніка репресій», та «Письменники України – жертви політичних репресій», які оформлені в читальній залі бібліотеки ліцею, ще раз нагадують молодому поколінню про ті страшні часи. Виставку переглянули учні 1 та 3 курсів, а для проживаючих в гуртожитку була проведена година спілкування «Мужність і відвага крізь століття».

Експозиція Експозиція Експозиція

Read more

Календар новин

<< < травня 2015 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

bottom

© Красноградський професійний ліцей