top
logo

Корисні посилання

Державні установи

mon khouo ptou ptokh dsz

Освітні портали

ПедПРЕСА Інформаційно-комунікаційний портал системи освіти Харківської області  Файловий сервер ІКП СО

Портали

google24 mail.ru YouTube vkontakte24

Автопереклад

Ukrainian English French German Russian

11 листопада 2014

31 ОКН. Олімпіада з математики-2014.

Фотозвіт

Олімпіада з математики Олімпіада з математики

Read more

"Сузіря професій - 2014"

11 листопада 2014 року у приміщенні Красноградського районного будинку культури Красноградський районний центр зайнятості провів профорієнтаційний захід для молоді "Сузіря професій". Майбутні випускники ознайомилися з можливостями навчання та працевлаштуванння, а майстри в/н В. М. Тітова та Л. А. Стайко представляли ліцей та інформували відвідувачів.

Профорієнтація Профорієнація Профорієнтація
Профорієнація Профорієнація Профорієнація Профорієнація

next Більше фото на flickrflicr

 

Read more

Інструкція № 5 Правила поведінки в осінньо-зимовий період при ускладненні погодних умов

Під час ускладнення погодних умов слід бути надзвичайно обачними.

Густі тумани, які бувають в основному в холодну пору року, погіршують видимість на шляхах, створюють перешкоди для роботи різних видів транспорту, сприяють забрудненню повітря. Особливо у період міжсезоння слід бути уважними автомобілістами і дотримуватись  простих правил: бути дуже уважними за кермом, не перевищувати швидкість, уникати різких маневрів і гальмувань, дотримуватись належного інтервалу між транспортними засобами.

Із метою запобігання та зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій, які можуть викликати людські жертви та матеріальні збитки, слід звернути увагу на наступне:

Read more

Обласний семінар-практикум викладачів предмета «Охорона праці» ПТНЗ Харківської області

11 листопада 2014 року в Рокитненському  професійному аграрному ліцеї відбувся семінар-практикум викладачів предмета «Охорона праці» ПТНЗ м. Харкова та Харківської області за темою «Навчання учнів ПТНЗ безпечним умовам праці – одна з вимог ефективної діяльності викладача».

У роботі семінару взяли участь 33 викладачів  ПТНЗ м. Харкова та Харківської області, і серед них В. І. Філонова

семінар-Філонова семінар-Філонова

 

Read more

Порядок державної реєстрації шлюбу

Згідно зі статтею 21 Сімейного кодексу України (далі – СК України) шлюбом є сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у органі державної реєстрації актів цивільного стану. Як визначено статтею 24 СК України шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки та чоловіка. Примушення жінки та чоловіка до шлюбу не допускається . Особи, які бажають зареєструвати шлюб, мають на день реєстрації шлюбу досягти шлюбного віку, який встановлюється для чоловіків та жінок у вісімнадцять років, що визначено у статті 22 СК України. Водночас за заявою особи, яка досягла шістнадцяти років, за рішенням суду їй може бути надано право на шлюб, якщо буде встановлено, що це відповідає її інтересам. Зазначена норма викладена у ст. 23 СК України. Відповідно до п. 1 ст. 14 Закону України " Про державну реєстрації актів цивільного стану " для державної реєстрації шлюбу жінкою та чоловіком особисто подається заява до органу державної реєстрації актів цивільного стану за їх вибором. Особи, які подали заяву про державну реєстрацію шлюбу, вважаються нареченими. Якщо жінка та/або чоловік не можуть через поважну причину особисто подати заяву про реєстрацію шлюбу, таку заяву, нотаріально засвідчену, можуть подати їх представники. Повноваження представника повинні бути нотаріально засвідчені. Враховуючи принцип одношлюбності, повторний шлюб реєструється органом державної реєстрації актів цивільного стану за умови пред'явлення особами, які раніше перебували в шлюбі, документів, що підтверджують припинення попереднього шлюбу. Державна реєстрація шлюбу проводиться після закінчення одного місяця з дня подання нареченими заяви про державну реєстрацію шлюбу. За наявності поважної причини і з дозволу керівника органу державної реєстрації актів цивільного стану державна реєстрація шлюбу проводиться до закінчення зазначеного строку. А у разі вагітності нареченої, народження нею дитини та якщо є безпосередня загроза для життя нареченої або нареченого, державна реєстрація шлюбу проводиться в день подання відповідної заяви або у будь- який інший день за бажанням наречених протягом одного місяця. Якщо реєстрація шлюбу у визначений день не відбулася, заява про реєстрацію шлюбу втрачає чинність після спливу трьох місяців від дня її подання. Зазначені норми викладені у статті 32 СК України та у ст. 14 Закону України " Про державну реєстрації актів цивільного стану".

Read more


bottom

© Красноградський професійний ліцей