top
logo

Корисні посилання

Державні установи

mon khouo ptou ptokh dsz

Освітні портали

ПедПРЕСА Інформаційно-комунікаційний портал системи освіти Харківської області  Файловий сервер ІКП СО

Портали

google24 mail.ru YouTube vkontakte24

Автопереклад

Ukrainian English French German Russian

квітня 2013

30 квітня 2013

За чисте довкілля - 2013

subot027 квітня 2013 року у щорічній всеукраїнській акції "За чисте довкілля" взяли участь 130 учнів та працівників ліцею. Цього дня було ліквідовано 4 сміттєзвалища та вивезено 2 кубометри сміття, упорядковано 2 га території, розчищено від порослі ділянку лісосмуги вздовж автодороги Харків – Сімферополь. Усі добре попрацювали на благо своєї малої батьківщини. Та щоб наше рідне місто й надалі залишалося ошатним, прибраним і красивим, одного дня замало. Свою любов до нього ми постійно маємо підтверджувати реальними справами.

Прибрана територія Прибрана територія

Read more

29 квітня 2013

Сприяння збереженню єдності сімей біженців

Україна сприяє збереженню єдності сімей біженців та осіб, які потребують додаткового захисту або яким надано тимчасовий захист. Члени сім'ї особи, яку визнано біженцем в Україні або особою, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист в Україні, мають право з метою возз'єднання сім'ї в'їхати на територію України і бути визнаними біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, або отримати тимчасовий захист, відповідно до вимог чинного законодавства України. У разі якщо біженці та особи, які потребують додаткового захисту або яким надано тимчасовий захист, не зможуть надати офіційні документальні докази сімейного зв'язку з членами своєї сім'ї, беруться до уваги інші докази, які мають бути оцінені відповідно до законодавства України. Відмова у возз'єднанні сім'ї не може ґрунтуватися виключно на підставі відсутності документів, що підтверджують факт сімейного зв'язку. Біженці та особи, які потребують додаткового захисту або яким надано тимчасовий захист, можуть з метою возз'єднання сім'ї без перешкод залишити територію України. Особи, яких визнано біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, користуються тими самими правами і свободами, а також мають такі самі обов'язки, як і громадяни України, крім випадків, установлених Конституцією та законами України, а також міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України. Особи, яких визнано біженцями в Україні, вважаються такими, які постійно проживають в Україні, з дня прийняття рішення про визнання їх біженцями. Особи, яких визнано особами, які потребують додаткового захисту, вважаються такими, які безстроково на законних підставах перебувають на території України.

Read more

27 квітня 2013

Подяка директора Департаменту науки і освіти Харківької ОДА

Подяка директора Департаменту науки і освіти ХОДА

Колектив Красноградського професійного ліцею нагороджено Подякою директора Департаменту науки і освіти Харківької обласної державної адміністрації за високий рівень підготовки та участі у святі «Робітнича професія – запорука сталого розвитку економіки Харківщини».

 

Вітаємо всіх, хто взяв участь у підготовці до свята!!!

 

Більше про свято >>

Read more

26 квітня 2013

25 квітня 2013

Забезпечення пожежної безпеки у навчальних закладах - 2013

На виконання листа Департаменту науки і освіти «Щодо забезпечення пожежної безпеки у навчальних закладах» № 04-13/2008 від 23.04.2013р. Красноградський професійний ліцей надає інформацію:
- розроблені заходи по забезпеченню безпечної експлуатації електроустаткування і електронагрівальних приладів;
- план заходів з пожежно-профілактичної роботи в ліцеї відкореговано;
- проведена робота по організації тренування керівного складу і персоналу по підготовці до дій в екстремальних ситуаціях.

Read more

24 квітня 2013

Проведення Дня цивільного захисту - 2013

 23 квітня 2013 р. в Красноградському професійному ліцеї був проведений День цивільного захисту.

1. Основними цілями та завданнями Дня цивільного захисту були:
- практична перевірка здатності учнів грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров'я та жит­тя у надзвичайних ситуаціях;
- формування в учнів упевненості і ефективності заходів, які проводяться цивільним захистом;
- формування та розвиток в учнів високих морально-психологічних якостей: відваги, мужності, витримки, ініціативності, спритності, самовідданості виконувати завдання цивільного захисту.

2. До проведення Дня цивільного захисту залучалися:
- керівний, викладацький склад та технічний персонал ліцею;
- керівний та командний склад цивільного захисту ліцею;
- особовий склад невоєнізованих формувань цивільного захисту (рятувальної групи, групи охорони громадського порядку, посту радіаційного і хімічного спостереження, групи з обслуговування сховища, пункту видачі ЗІЗ);
- учні 1 - 3-х курсів.

3. Протягом Дня цивільного захисту з постійним складом і учнями відпрацьовані:
- дії за сигналом «Увага всім!»;
- користування засобами колективного та індивідуального захисту, виготовлення найпростіших засобів захисту органів дихання;
- дії у разі пожежі та можливих аварій на АЕС і об'єктах, які використовують у виробництві сильнодіючі отруйні речовини;
- виконання нормативів цивільного захисту;
- організація роботи пункту видачі засобів індивідуального захисту.
Заняття і тренування проводилися без відриву від навчальних занять, за рахунок перерв і після уроків, за винятком 1-го уроку, який в усіх групах був проведений як урок цивільного захисту.
Учні, постійний склад, невоєнізовані формування за сигналами ЦЗ діяли грамотно і чітко.
Найкраще діяли: рятувальна група, група з обслуговування захисних споруд (командири формувань:

  1. Рятувальна група: командир групи Луцик С.
  2. Група з обслуговування захисних споруд: командир групи Шевченко Ю.

Заняття з цивільного захисту були проведені на високому рівні. Учні продемонстрували організованість і дисциплінованість.
Серед учнів найкраще діяли учні 2 курсу.

Read more

Конкурс майбутніх хліборобів

d24-tm024 квітня 2013 року на базі Краснокутського професійного аграрного ліцею відбувся обласний конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».
Для участі у конкурсі прибули учні випускних груп з 16 ПТНЗ, які готують хліборобів. Конкурс відбувся у два тури: теоретичний і практичний.
Теоретичний тур передбачав перевірку знань з предметів «Агротехнологія», «Трактори», «Сільськогосподарські машини», «Комплексна система технічного обслуговування і ремонту сільськогосподарської техніки», «Правила дорожнього руху», «Охорона праці», включав виконання тестових завдань на персональному комп’ютері (60 питань).
Практичний тур складався з двох завдань і проводився на полі ліцею. Перше конкурсне практичне завдання включало в себе регулювання плуга на задану глибину оранки (45 балів). Друге конкурсне завдання передбачало управління трактором МТЗ80/82 з начіпними плугами та оранка земельної ділянки0,15 га(135 балів). Максимальна кількість балів за теоретичний та практичний тури – 240 балів.
Компетентним журі було підведено підсумки конкурсу і визначено переможців:
І місце – Плавник Сергій, учень Рокитненського професійного аграрного ліцею;
ІІ місце – Дудура Ярослав, учень Краснокутського професійного аграрного ліцею;
ІІІ місце – Котляров Станіслав, учень ДНЗ «Ізюмський професійний аграрний ліцей».
Аналізуючи результати обласного конкурсу, можна сказати, що всі конкурсанти одержали загальну кількість балів за обидва тури вищу за 50% від максимальної кількості балів. Це говорить про те, що учні мають належну практичну і теоретичну підготовку з даної професії.

Представлення учасників Під час оранки Під час оранки Під час оранки Під час оранки Нагородження учасників

Read more

23 квітня 2013

До Дня охорони праці - 2013

Інформація про підготовку і проведення Дня охорони праці в ліцеї:
- до працівників ліцею доведене звернення Оргкомітету з підготовки та проведення у 2013 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні;
- запланована тематична зустріч працівників ліцею з представником ФССНВ;
- протягом тижня проводитимуться бесіди з учнями з питань охорони праці в рамках уроків виробничого навчання та демонстрація відеодовідника про охорону праці, спрямовану на роз’яснення причин виникнення професійних захворювань та їх запобігання;
- оформляється виставка учнівських малюнків та плакатів, присвячених Дню охорони праці, а в бібліотеці - виставка законодавчих і нормативних документів та періодичних видань з охорони праці та безпеки життєдіяльності;
- заплановане прийняття участі в обласному семінарі щодо організації охорони праці в закладах освіти.

Read more

22 квітня 2013

Порядок звернення особи із заявою про визнання біженцем

Особа, яка з наміром бути визнаною біженцем в Україні або особою, яка потребує додаткового захисту, перетнула державний кордон України в порядку, встановленому законодавством України, повинна протягом п'яти робочих днів звернутися до відповідного органу міграційної служби із заявою про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.
Особа, яка з наміром бути визнаною біженцем в Україні або особою, яка потребує додаткового захисту, під час в'їзду в Україну незаконно перетнула державний кордон України, повинна без зволікань звернутися до відповідного органу міграційної служби із заявою про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.
У разі якщо така особа під час незаконного перетинання державного кордону України звернулася із зазначеною заявою до посадової особи Державної прикордонної служби України, вона зобов'язана надати цій посадовій особі пояснення про причини незаконного перетинання державного кордону України. У разі відсутності у такої особи документів, що посвідчують її особу, або якщо такі документи є фальшивими, вона повинна повідомити в поясненні про цю обставину, а також викласти причини зазначених обставин. Після надання пояснень особа, яка звернулася із заявою про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, повинна бути протягом 24 годин передана посадовими особами Державної прикордонної служби України представнику органу міграційної служби. У разі якщо державний кордон України перетинає чи перетнула дитина, розлучена із сім'єю, і заявляє про намір бути визнаною біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, або про це повідомили інші особи, які не є її законними представниками, посадові особи Державної прикордонної служби України повинні невідкладно повідомити про це орган міграційної служби та орган опіки і піклування. Орган міграційної служби спільно з органом опіки і піклування зобов'язаний вжити заходів для тимчасового влаштування такої дитини у відповідний дитячий заклад або сім'ю.
Не може бути визнана біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, особа:
яка вчинила злочин проти миру, воєнний злочин або злочин проти людства і людяності, як їх визначено у міжнародному праві; яка вчинила злочин неполітичного характеру за межами України до прибуття в Україну з метою бути визнаною біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, якщо таке діяння відповідно до Кримінального кодексу України належить до тяжких або особливо тяжких злочинів; яка винна у вчиненні дій, що суперечать меті та принципам Організації Об'єднаних Націй; яка до прибуття в Україну була визнана в іншій країні біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту; яка до прибуття в Україну з наміром бути визнаною біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, перебувала в третій безпечній країні.

Read more

Календар новин

<< < квітня 2013 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

bottom

© Красноградський професійний ліцей