top
logo

Корисні посилання

Державні установи

mon khouo ptou ptokh dsz

Освітні портали

ПедПРЕСА Інформаційно-комунікаційний портал системи освіти Харківської області  Файловий сервер ІКП СО

Портали

google24 mail.ru YouTube vkontakte24

Автопереклад

Ukrainian English French German Russian

листопада 2012

30 листопада 2012

Нестандартні форми організації уроків виробничого навчання

Доповідь майстра виробничого навчання Красноградського професійного ліцею Полякова В.В. на обласному семінарі-практикумі ПП з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського профілю» на тему: «Нестандартні форми організації уроків виробничого навчання»

next2 Переглянути/завантажити презентацію >>

 

Read more

28 листопада 2012

Відкритий урок «Система охолодження»

28 листопада 2012 року на базі Красноградського професійного ліцею відбувся обласний семінар-практикум педагогічних працівників з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» на тему «Нестандартні форми організації уроків предметів професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки».

Відкритий урок професійно-теоретичної підготовки з предмету «Трактори» на тему: «Система охолодження» провів майстер виробничого навчання Красноградського професійного ліцею Боровський В. І.

next2 Переглянути/завантажити презентацію >>

next2  Переглянути/завантажити кросворд >>

Учні групи 35 ТМ Боровський В. І. презентує урок Під час уроку Учні та викладачі ліцею Робота біля дошки Дружня атмосфера Обговорення уроку

Read more

16 днів без насильства

hoda028 листопада о 16 годині, у рамках акції «16 днів проти насильства», учні ліцею взяли участь у районному заході: ході зі свічками. Волонтери роздавали присутнім матеріали із закликами проти насильства. Фіналом ходи став мітинг «Ні насильству». Ми дізналися, що "16 днів проти насильства по відношенню до жінок" – міжнародна кампанія, ініційована у 1991 році першим Інститутом Глобального Лідерства за підтримки Центра Жіночого Глобального Лідерства. Учасники кампанії вибрали дати: 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством по відношенню до жінок, 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

 

Read more

Доповідь О. В. Гостенкової на обласному семінарі-практикумі

28 листопада 2012 року на базі Красноградського професійного ліцею відбувся обласний семінар-практикум педагогічних працівників з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» на тему «Нестандартні форми організації уроків предметів професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки».

Із доповіддю «Використання компютерних технологій у навчально виховному процесі підготовки кваліфікованих робітників з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» виступила заступник директора з НВР Гостенкова О.В.

next2  Переглянути/завантажити презентацію >>

Заступник директора з НВР Гостенкова О.В. Гості семінару Заступник директора з НВР Гостенкова О.В.

Read more

Доповідь Полякова В.В. на обласному семінарі-практикумі

28 листопада 2012 року на базі Красноградського професійного ліцею відбувся обласний семінар-практикум педагогічних працівників з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» на тему «Нестандартні форми організації уроків предметів професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки».

Із доповіддю «Нестандартні форми організації уроків виробничого навчання» виступив майстер виробничого навчання Красноградського професійного ліцею Поляков В.В.

next2 Текст доповіді >>

next2 Переглянути/завантажити презентацію >>

Поляков В.В. Учасники семінару

Read more

27 листопада 2012

Система охолодження

Презентація уроку професійно-теоретичної підготовки з предмету «Трактори» на тему: «Система охолодження»

next2 Переглянути/завантажити >>

Read more

26 листопада 2012

Виставка плакатів "Спасибі - НІ"

З 26 листопада у ліцеї проходить виставка плакатів на тему "Спасибі - НІ".

11 ОКН 21 ОКН 19 К 15 АС 10 ШЛПМ

Read more

25 листопада 2012

Правила поведінки в осінньо-зимовий період

Безпека восени та з початком зими

Густі тумани, які бувають в основному в холодну пору року, погіршують видимість на шляхах, створюють перешкоди для роботи різних видів транспорту, сприяють забрудненню повітря. Особливо у період міжсезоння слід бути уважними автомобілістам і дотримуватися простих правил: бути дуже уважними за кермом, не перевищувати швидкість, уникати різких маневрів і гальмувань, дотримуватися належного інтервалу між транспортними засобами.

Восени також можливі сильні вітри, шквали.

Шквали - це короткочасне різке збільшення швидкості вітру, що супроводжується зміною його напряму.

- Щільно закрийте всі вікна, двері, горищні люки та вентиляційні отвори. Віконне скло, по можливості, захистіть віконницями.

- Перейдіть у безпечне місце. Сховайтесь у внутрішніх приміщеннях. Ними можуть бути коридор, ванна кімната, комора або підвал.

- Не намагайтеся перейти в іншу будівлю - це небезпечно.

- Не користуйтеся ліфтами.

- Якщо ви на відкритій місцевості, притисніться до землі на дні будь-якого заглиблення (яру, канави, кювету), захищаючи голову одягом або гілками.

- Зупиніться, якщо їдете автомобілем. Не ховайтеся в ньому, краще швидко перейдіть у міцну будівлю.

- Уникайте мостів, естакад, трубопроводів, ліній електромереж, водойм.

- Після того, як вітер стихне, не виходьте відразу на вулицю. Шквал може повторитися.

У холодну пору року слід чекати всі види наземного зледеніння: ожеледь, паморозь, зледенілий мокрий сніг. Сприятливі умови для їхнього утворення створюються з жовтня по квітень. Найбільш небезпечними для засобів зв'язку, ліній електропередач і усіх видів транспорту є ожеледь і зледенілий мокрий сніг. Не менш небезпечні ці явища і для людей.

Поради пішоходам:

- ходіть не поспішаючи, поспіх збільшує небезпеку ожеледиці, ноги злегка

розслабте і трохи зігніть у колінах, та ступайте на всю підошву. Руки не

повинні бути зайняті сумками чи речами;

- будьте морально готові до падіння. За думкою психологів, боязнь впасти знижує вірогідність цього;

- стоячи на зупинці, тримайтеся подалі від краю. Коли автобус або тролейбус буде під'їжджати, ви можете ненароком послизнутися і потрапити під колеса. Також не варто штурмувати громадський транспорт, що під'їжджає;

- будьте уважні й на тротуарі. Автомобіль може занести або водій вчасно не зможе загальмувати;

- коли перебігаєте дорогу перед автомобілем, врахуйте, що гальмівний шлях на слизькій дорозі збільшується в 4-5 разів. І пам'ятайте, що машину не можна зупинити миттєво. Треба нам усім навчитися ходити лише через переходи і тільки на зелене світло;

- людям похилого віку краще в "слизькі дні" взагалі не виходити з будинку. Але якщо потреба змусила, не соромтеся взяти палицю з гумовим наконечником або з шипом.

Ожеледиця

Пам’ятайте, що кращими для льоду є підошви з мікропористої чи іншої м'якої основи та без високих підборів.

Людям похилого віку краще в “слизькі дні” взагалі не виходити з будинку. Але якщо потреба змусила, не соромтеся взяти палицю з гумовим наконечником або з шипом.

Якщо у вас з собою сумка чи торба, то вона повинна бути тільки такою, яку можна носити через плече. Дві третини травм люди похилого віку отримують при падінні.

Прогулянки вагітних жінок в ожеледицю без супроводження небезпечні для здоров’я.

Не виходьте без потреби на вулицю, якщо ви слабкі або неспритні. Зачекайте, поки не приберуть сніг і не розкидають пісок на обмерзлий тротуар.

Як можна зменшити ризик травм у ожеледицю

Будьте готові, про всяк випадок, під час перебування на вулиці в такі дні, впасти.

Ходіть не поспішаючи, ноги злегка розслабте в колінах, ступайте на всю підошву. Руки мають бути вільні від речей. Пам’ятайте, що поспіх збільшує небезпеку падіння, тому виходьте з будинку неквапом.

Падати в ожеледицю слід з мінімальною шкодою для свого здоров'я. Відразу присядьте, щоб знизити висоту. У момент падіння стисніться, напружте м’язи, а доторкнувшись до землі, обов'язково переверніться – удар, спрямований на вас, розтягнеться і втратить свою силу при обертанні.

Не тримайте руки в кишенях – це збільшує можливість не тільки падіння, але і більш важких травм, особливо переломів.

Обходьте металеві кришки люків. Як правило, вони вкриті льодом. Крім того, вони можуть бути погано закріплені і перевертатися, що додає небезпеки травмувань.

Не прогулюйтеся з самого краю проїжджої частини дороги. Це небезпечно завжди, а на слизьких дорогах особливо. Можна впасти та потрапити на дорогу, автомобіль може виїхати на тротуар.

Не перебігайте проїжджу частину дороги під час снігопаду та у ожеледицю. В ожеледицю значно збільшується гальмівний шлях автомобілів, і падіння перед автомобілем, що рухається, може призвести, в кращому разі, до каліцтва, а то і до загибелі.

Небезпечні прогулянки в ожеледицю в нетверезому стані. Травми при цьому найчастіше важкі, всупереч переконанню, що людина напідпитку падає завжди вдало. При сп’янінні люди не так чутливі до болю і за наявності травми не звертаються своєчасно до лікаря, що спричиняє згодом ускладнення.

Якщо ви впали і через деякий час відчули біль у голові, в суглобах, нудоту, побачили, що утворилися пухлини – терміново зверніться до лікаря в травмпункт, інакше можливе виникнення ускладнень з неприємними наслідками.

Обережно – бурульки

Нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі та значне нагромадження снігового покриву сприяють активному утворенню бурульок на покрівлях споруд (особливо старих будинків з похилим дахом), виступаючих архітектурних частинах будинків та великих деревах. Пересуваючись містом в період танення льоду, слід бути особливо уважним, проходячи повз будинки чи біля високих дерев, спершу необхідно впевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів. По можливості необхідно триматись на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху.

Будьте обережні, бережіть себе – це запорука безпечного перебування на вулиці при погіршенні погодних умов, особливо у зимовий період.

Read more

Кросворд на тему: «Система охолодження»

Кроссворд до уроку професійно-теоретичної підготовки з предмету «Трактори» на тему: «Система охолодження»

next2  Переглянути/завантажити >>

Read more

23 листопада 2012

Виставка стінгазет «Голодомор 1932-1933 рр.»

22 листопада 2012 року була проведена виставка стінгазет до дня вшанування пам`яті жертв голодомору 1932-1933 рр. в Україні.

Голодомор 1932-33 рр. Голодомор 1932-33 рр. Голодомор 1932-33 рр. Голодомор 1932-33 рр.

 

Read more

Календар новин

<< < листопада 2012 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

bottom

© Красноградський професійний ліцей