top
logo

Корисні посилання

Державні установи

mon khouo ptou ptokh dsz

Освітні портали

ПедПРЕСА Інформаційно-комунікаційний портал системи освіти Харківської області  Файловий сервер ІКП СО

Портали

google24 mail.ru YouTube vkontakte24

Автопереклад

Ukrainian English French German Russian

03 квітня 2012

ККЗ ОКН ІІ категорія - практична частина

Комплексні контрольні завдання

Професія – 4112 Оператор комп’ютерного набору
Кваліфікація - ІІ категорія

Практична частина

Переглянути/завантажити >>

Read more

Теоретичні підходи до профілактики агресивної поведінки учнів

ТЕОРЕТИЧНА МОДЕЛЬ ВИВЧЕННЯ ФЕНОМЕНУ АГРЕСІЇ.
Агресія (від лат aggressю, що означає «нападаю») — специфічна форма деструктивних дій або поведінки особистості, спрямована на застосування сили і заподіювання фізичної чи психічної шкоди  людям або предметам, яка суперечить нормам і правилам співіснування в соціумі.

Переглянути/завантажити

Read more

Характеристика професії електрозварника ручного зварювання

Він повинен добре знати правила обслуговування електрозварювальної апаратури, механічні та технологічні властивості зварюваних металів, марки і типи електродів, види зварних з'єднань, типи швів, режими зварювання, способи випробування зварних швів, види дефектів і способи їх попередження та усунення, правила техніки безпеки.

Електрозварник повинен вміти виконувати роботи з ручного та автоматизованого дугового зварювання деталей, читати креслення, визначати основні причини браку і усувати їх, застосовувати раціональні прийоми роботи, економно використовувати матеріали ( електроенергію), дотримуватись правил техніки безпеки.

Зварює конструкції з металів та сплавів з обмеженою зварюваністю, в тому числі з титану і титанових сплавів, зварює дефекти деталей машин та механізмів, готує шви до зварювання та зачищає їх після.

Read more

Характеристика професії монтажника

Праця монтажника санітарно-технічних систем і устаткування в значній мірі має ручний характер з використанням засобів малої механізації.

Робітник проводить монтаж устаткування при прокладанні у приміщеннях внутрішніх систем опалення, водопостачання, каналізації та газопостачання. Після закінчення монтажу він виконує роботи з налагодження і пуску. Здійснює повне технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем житлових будинків, громадських будівель, підприємств побутового та комунального призначення : ремонт внутрішніх санітарно- технічних систем та приладів.

Зв’язки з іншими професіями

Основний показник нормальної роботи санітарно-технічних систем – подача газу, води, тепла, необхідного кожному споживачу. Ці функції здійснюють фахівці диспетчерської служби, що оснащена сучасними засобами зв’язку, автоматики, телемеханіки й обчислювальної техніки.

Фахівці аварійної служби проводять роботу з попередження аварій, вибухів, пожеж, газовиділень та ін..

Очевидно, що робота монтажника санітарно-технічних систем і устаткування повинна здійснюватися в тісній взаємодії з фахівцями диспетчерської аварійної служби.

ССЕ ССЕ ССЕ ССЕ ССЕ

Read more

Календар новин

<< < квітня 2012 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

bottom

© Красноградський професійний ліцей