top
logo

Корисні посилання

Державні установи

mon khouo ptou ptokh dsz

Освітні портали

ПедПРЕСА Інформаційно-комунікаційний портал системи освіти Харківської області  Файловий сервер ІКП СО

Портали

google24 mail.ru YouTube vkontakte24

Автопереклад

Ukrainian English French German Russian

02 квітня 2012

Аналіз контрольної роботи. Предмет «Трактори»

Професія «Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва ; слюсар з ремонту с\ г машин та устаткування»

на курсі Ш 30 березня 2012 р.

Кількість учнів за списком 16 чол.

Фактично виконували роботу 16 чол.,100%

Read more

Аналіз контрольної роботи. Предмет «Геометрія»

ЗВІТ про результати проведення обласної перевірної роботи

з геометрії

учнів ІІ (ІІІ) курсу Красноградського професійного ліцею у 2012 році

Read more

Аналіз контрольної роботи з алгебри і початків аналізу

ЗВІТ про результати проведення обласної перевірної роботи

з алгебри і початків аналізу

учнів ІІ(ІІІ) курсу Красноградського професійного ліцею у 2012 році

Read more

Аналіз контрольної роботи з української мови

ЗВІТ про результати проведення обласної перевірної роботи

з української мови

учнів ІІ (ІІІ) курсу Красноградського професійного ліцею у 2012 році

Read more

Аналіз контрольної роботи з хімії

ЗВІТ

про результати проведення обласної перевірної роботи

з хімії

учнів ІІ (ІІІ) курсу Красноградського професійного ліцею

у 2012 році

Read more

Вимоги до професії монтажника

Особливості роботи з монтажу, експлуатації та ремонту санітарно – технічного устаткування висувають деякі вимоги до організму робітника. Для роботи за вказаною професією зазвичай потрібні здорові та фізично розвинуті чоловіки, яким необхідно мати повноцінну функцію верхніх та нижніх кінцівок, гарний слух та зір.

Праця монтажника санітарно – технічних систем і устаткування різнобічна і вимагає багатьох професійних знань і вмінь.

Він зобов’язаний мати ґрунтовані спеціальні теоретичні знання, широке технічне, творче мислення, бути загально освіченою людиною, бездоганно володіти практичними прийомами та навичками. Тому ця професія підходить тим, хто має інтерес до техніки, любить фізично працювати, має умілі руки.

Успішність професійної діяльності монтажника санітарно – технічних систем і устаткування значною мірою залежить від його психофізіологічних особливостей.

Виконувані ремонтні роботи в аварійних умовах вважаються небезпечними і потребують високої зібраності та відповідної концентрації уваги. Необхідно мати добру зорово-моторну координацію, спритність та швидкість реакції, самовладання та врівноважену нервову систему.

Часта зміна операцій та видів діяльності, яка характерна для роботи, більш легко здійснюється особами, що мають високу рухомість нервової системи.

Для виконання робіт з монтажу та налагодження устаткування, необхідно мати розвинуті м’язові відчуття ( кінестезію ), тактильні відчуття, точний окомір та добрий зір.

Успішна робота фахівця з монтажу, експлуатації та ремонту санітарно- технічного устаткування забезпечується наявністю наочно-образної рухомої пам’яті.

Професія монтажника санітарно-технічних систем і устаткування потребує від робітника використання різноманітних технічних креслень, схем, графіків. Робота в умовах розвитку технічної бази господарства потребує від нього розвинутого технічного мислення, наочно-дійового мислення, просторову та конструктивну уяви.

Ця професія потребує емоційної стійкості та певної вольової регуляції психічних процесів. Необхідні також і такі якості, як урівноваженість, стриманість, самоконтроль. Самоконтроль забезпечує регулювання робочого процесу в залежності від складності виконуваної роботи. До того ж, самоконтроль сприяє напрацюванню та вдосконаленню професійних виробничих навичок.

Всі роботи, що виконує монтажник санітарно – технічних систем дуже відповідальні. Вони вимагають від працівника серйозного відношення до своєї справи, уважності, акуратності, обережності та передбачливості.

Зважаючи на те, що робота монтажника відбувається в колективі бригади, він повинен бути тактовим і дисциплінованим та мати почуття взаємодопомоги.

Виконуючи інструктаж з абонентами, він повинен бути ще й добре організованим та коректним.

Read more

Історія виникнення професії ССЕ

До початку 20-го століття централізованими системами водопостачання були облаштовані тільки 215 міст та робітничих селищ Росії. Каналізація, теплофікація населених пунктів та будівель мали ще меншу ступінь розвитку.

З 1920 року в нашій країні розпочалися роботи по відновленню та розвитку водопроводу та каналізації.

На початку 20-го століття використання води становило 12 – 30 літрів на людину за добу. В теперішній час використання води зросло майже в 20 разів. Норма використання води зростає за рахунок збільшення потреб населення та для забезпечення потреб промисловості.

Паралельно з водопостачанням розвиваються каналізація, опалення та гаряче водопостачання, що є основою підвищення житлового рівня людства. Санітарно-технічне та інженерне обладнання покращує умови праці, побуту та відпочинку громадян.

Таким чином, важливою передумовою ефективного та вмілого використання санітарно-технічних систем та устаткування є підготовка висококваліфікованих робітників з монтажу, пуску, налагодження, експлуатації та ремонту санітарно-технічного господарства. Великий обсяг робіт з монтажу санітарно-технічних систем і устаткування, удосконалення технічного оснащення господарств об’єктивно вимагають збільшення чисельності кваліфікованих працівників, що знають специфіку роботи з санітарно-технічним устаткуванням.

Зварювання надійний та економічний спосіб нероз’ємного з’єднання деталей машин, конструкцій та споруд. Перші прості методи зварювання застосовувались в V тисячолітті до н.е. в районах Єгипту та Ірану. Зварювали в основному деталі з міді, які розігрівали і потім здавлювали.

Нові способи з’єднання металів з’явились у зв’язку з відкриттям у 1802 році електричного дугового розряду.

Read more

Календар новин

<< < квітня 2012 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

bottom

© Красноградський професійний ліцей