top
logo

Корисні посилання

Державні установи

mon khouo ptou ptokh dsz

Освітні портали

ПедПРЕСА Інформаційно-комунікаційний портал системи освіти Харківської області  Файловий сервер ІКП СО

Портали

google24 mail.ru YouTube vkontakte24

Автопереклад

Ukrainian English French German Russian

Курс дистанційного навчання «ПК» діє

dn1Викладач ліцею О. В. Мирошниченко розробив курс дистанційного навчання "ПК". Цей курс є дистанційною підтримкою предмета "Основи роботи на ПК" з професії "Оператор комп'ютерного набору" 2 категорії.

Дистанцій курс розроблено у середовищі Moodle і розміщено на сайті http://www.freemoodle.org/, за що їм щиро дякуємо.

Гостьовий вхід у середовище безпарольний, тому зацікавлені особи можуть переглянути лекції, відповісти на питання, прочитати новини, взяти участь в обговоренні питань викладання дисципліни на форумі. Для проходження тестування необхідно зареєструватися.

Курс дистанційного навчання предмета "Основи роботи на ПК" можна переглянути тут >>

Ресурси для розміщення сайтів

N001Кожна школа у найближчій перспективі обзаведеться власним сайтом. Тому є актуальним питання: де розмістити веб-ресурс.

Перш ніж створювати сайт, необхідно вирішити 2 завдання: знайти місце розташування в Інтернеті (хост) та дати йому інтернет-ім’я (домен).

Обидві проблеми, як правило, вирішуються одночасно, оскільки фірми, що безкоштовно надають місце під сайт, автоматично і присвоюють йому назву. В усіх інших випадках це потребує як додаткових коштів, так і знань. А, як правило, школі бракує і того і другого.

Детальніше...

Google

Googlelogo

Сервіси Google:

Пошукова машина. Лідер пошукових машин Інтернет.

Google+ — соціальна мережа

iGoogle — стартова сторінка Google;

Gmail — електронна пошта;

Blogger — блоґ-сервіс;

Google Sidewiki - бічна панель браузера, яка дозволяє переглядати коментарі до будь-якої веб-сторінки, додавати свої коментарі і ділитися ними з іншими користувачами.

Google Docs — онлайн-сервіс для роботи з документами, таблицями та презентаціями (пакети сумісні з Word, Excel, PowerPoint);

Picasa Web Albums — сервіс для публікації фото в інтернеті;

Детальніше...

Де в Інтернеті зберігати зображення

flickr-yahoo-logo

Flickr — це веб-сайт для розміщення фотографій, їх обговорення та архівування. Широко використовується блоггерами для зберігання фотографій. Популярний завдяки зручній та простій системі завантаження та пошуку фотографій. Дозволяє створювати тематичні групи, соціальні мережі. Кожний, хто зареєструвався на порталах Yahoo! або Google, або є учасником соціальної мережі Facebook автоматично отримує доступ до послуг фотосайту Flickr.

Безкоштовно можна розмістити до 200 фото та створити до 3-х альбомів (наборів) фотографій.

Акція "Я працюю на комп'ютері" ч.2

20 та 23 квітня у рамках акції "Я працюю на комп'ютері" було проведено науково-практичний семінар.

Детальніше...

Акція "Я працюю на комп'ютері" ч.1

На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 21.03.2012 № 1/9-209 «Щодо організації навчання педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів з використання інформаційно-комунікаційних технологій» та листа Науково-методичний центру професійно-технічної освіти у Харківській області № 01-153 від 05.04.2012 для забезпечення розвитку інформатизації професійно-технічних навчальних закладів розпочато моніторинг рівня володіння інформаційно-комунікаційними технологіями директорів, заступників директорів, викладачів та майстрів виробничого навчання Красноградського професійного ліцею.

Було деталізовано орієнтовні вимоги до рівня володіння педагогічними працівниками професійно-технічних навчальних закладів основ інформаційно-комунікаційних технологій, розроблено анкету, та практичні завдання.

Заплануємо провести 2 семінари з викладачами та майстрами виробничого навчання, а також перевірку знань зі знання комп'ютера.

Матеріали доступні для користування:

Дочірні категорії

Календар новин

<< < травня 2022 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

bottom

© Красноградський професійний ліцей